EmiTel S.A.
   
Planowane przerwy konserwacyjne na najbliższe 2 tygodnie
2019-10-07 (poniedziałek)
07:00-18:00 (BN2019/0451) do 2019-10-19
(DODR_I08) TON Bydgoszcz / EC
MUX4 (618 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-07 07:00 do 2019-10-19 18:00)

2019-10-15 (wtorek)
00:00-06:00 (BW2019/0473)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX R3 (227,36 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)

00:00-06:00 (BW2019/0476)
(DODR_W3N) TSR Bogatynia / g. Wysoka
ArtRadio - Radio Bogatynia (104,8 [MHz]) ArtRadio - Radio Bogatynia - Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
PR1 (92,8 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio Maryja (100,3 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio Wrocław (89 [MHz]) Radio Wrocław - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia we Wrocławiu "Radio Wrocław" S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)

00:00-06:00 (BW2019/0395)
(DODR_W2I) RTON Kudowa / Góra Parkowa
Radio Wrocław (98 [MHz]) Radio Wrocław - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia we Wrocławiu "Radio Wrocław" S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0452)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
PR1 (91,5 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
PR3 (100,8 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio Katowice (103 [MHz]) Radio Katowice - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Katowicach "Radio Katowice" S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio ZET (95,7 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)

00:00-06:00 (BN2019/0356)
(DODR_N2Y) RTON Koszalin / Góra Chełmska
PR4 (92,8 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio Koszalin (98 [MHz]) Radio Koszalin - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie "Radio Koszalin" S.A. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
Radio ZET (88,7 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)
RMF FM (104,9 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:00 do 2019-10-15 06:00)

00:15-03:30 (BN2019/0357)
(DODR_N1M) SLR Bydgoszcz
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0460)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX1 (746 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (746 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (770 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (770 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (770 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (770 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
PR1 (91,5 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
PR3 (100,8 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
Radio Katowice (103 [MHz]) Radio Katowice - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Katowicach "Radio Katowice" S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
Radio ZET (95,7 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0446)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX1 (666 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0475)
(DODR_W3N) TSR Bogatynia / g. Wysoka
ArtRadio - Radio Bogatynia (104,8 [MHz]) ArtRadio - Radio Bogatynia - Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
PR1 (92,8 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
Radio Maryja (100,3 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
Radio Wrocław (89 [MHz]) Radio Wrocław - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia we Wrocławiu "Radio Wrocław" S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0472)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX R3 (227,36 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX3 (562 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0393)
(DODR_W2I) RTON Kudowa / Góra Parkowa
MUX3 (506 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
Radio Wrocław (98 [MHz]) Radio Wrocław - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia we Wrocławiu "Radio Wrocław" S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0478)
(DODR_W2L) RON Trzebnica / g. Farna
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0394)
(DODR_W2I) RTON Kudowa / Góra Parkowa
MUX3 (506 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0474)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX3 (562 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0375)
(DODR_W5Z) TON Damasławek
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0480)
(DODR_W2L) RON Trzebnica / g. Farna
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0420)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX1 (746 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (746 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (770 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (770 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (770 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (770 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0433)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX1 (666 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0362)
(DODR_N1M) SLR Bydgoszcz
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0477)
(DODR_W3N) TSR Bogatynia / g. Wysoka
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

2019-10-16 (środa)
00:00-06:00 (BE2019/0404)
(DODR_J27) RON Przasnysz
PR1 (105,9 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
PR2 (107,1 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio Maryja (99,8 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0461)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
PR1 (88,3 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
PR2 (94,5 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
PR3 (90,3 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio Opole (103,2 [MHz]) Radio Opole - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
RMF FM (95,3 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0417)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
PR1 (106,4 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
PR2 (89,6 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
PR4 (98,4 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio Kraków (102,1 [MHz]) Radio Kraków - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio Maryja (93,1 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
RDN Małopolska (88,3 [MHz]) RDN Małopolska - Diecezja Tarnowska (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0426)
(DODR_J06) RON Feliksówka
PR4 (95,3 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio ESKA Zamość (97,3 [MHz]) Radio ESKA Zamość - Radio ESKA S.A. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)
Radio Złote Przeboje (99,3 [MHz]) Radio Złote Przeboje - Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:00 do 2019-10-16 06:00)

00:15-03:30 (BN2019/0345)
(DODR_N2V) RTCN Białogard / Sławoborze
MUX1 (666 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (706 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (706 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (706 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (706 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX3 (786 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR1 (106 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR2 (98,2 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR3 (101,5 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Koszalin (92,5 [MHz]) Radio Koszalin - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie "Radio Koszalin" S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Szczecin (98,7 [MHz]) Radio Szczecin - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Szczecinie "Radio Szczecin" S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio ZET (104,2 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
RMF FM (96,4 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0438)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR1 (106,4 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR2 (89,6 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR4 (98,4 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Kraków (102,1 [MHz]) Radio Kraków - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Maryja (93,1 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
RDN Małopolska (88,3 [MHz]) RDN Małopolska - Diecezja Tarnowska (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0436)
(DODR_J06) RON Feliksówka
PR4 (95,3 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio ESKA Zamość (97,3 [MHz]) Radio ESKA Zamość - Radio ESKA S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Złote Przeboje (99,3 [MHz]) Radio Złote Przeboje - Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0444)
(DODR_N2L) RTCN Olsztyn / Pieczewo
MUX R3 (213,36 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 (530 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (570 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (570 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (570 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX2 (570 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX3 (514 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (205,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (205,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (205,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (205,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX8 (205,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR1 (93 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR2 (93,7 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR3 (99,1 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR4 (97,9 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio ESKA Olsztyn (89,9 [MHz]) Radio ESKA Olsztyn - Radio ESKA S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Maryja (107,7 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Olsztyn (103,2 [MHz]) Radio Olsztyn - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Olsztynie "Radio Olsztyn" S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio PLUS Olsztyn (88,1 [MHz]) Radio PLUS Olsztyn - Radio Plus Olsztyn (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio ZET (105,7 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
RMF FM (95,3 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0450)
(DODR_S2G) SLR Szyndzielnia
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX4 (554 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0409)
(DODR_J27) RON Przasnysz
PR1 (105,9 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
PR2 (107,1 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
Radio Maryja (99,8 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0401)
(DODR_I19) TON Gorzów / Baczyna
MUX4 (746 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0471)
(DODR_W6U) TON Oborniki / Uścikowo
MUX8 (205,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)
MUX8 (205,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)
MUX8 (205,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)
MUX8 (205,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)
MUX8 (205,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0385)
(DODR_I41) TON Łódź / Euron
MUX4 (626 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0346)
(DODR_I08) TON Bydgoszcz / EC
MUX4 (618 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0368)
(DODR_I46) TON Olsztyn / Mierkowska
MUX4 (730 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0454)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0395)
(DODR_I74) TON Warszawa / Dworzec Zachodni
MUX4 (0 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0444)
(DODR_S2G) SLR Szyndzielnia
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)
MUX4 (554 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

03:00-05:30 (BN2019/0360)
(DODR_N2W) RTON Łobez / Toporzyk
PR4 (100,6 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-16 03:00 do 2019-10-16 05:30)
Radio ESKA Szczecinek (106,5 [MHz]) Radio ESKA Szczecinek - Radio ESKA S.A. (od 2019-10-16 03:00 do 2019-10-16 05:30)
Radio Maryja (104,7 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-16 03:00 do 2019-10-16 05:30)
RMF FM (91,3 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-16 03:00 do 2019-10-16 05:30)

2019-10-17 (czwartek)
00:00-06:00 (BS2019/0424)
(DODR_S3V) SLR Kielce / ul. Targowa
MUX R3 (220,352 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-17 00:00 do 2019-10-17 06:00)
Radio Kielce (90,4 [MHz]) Radio Kielce - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" S.A. (od 2019-10-17 00:00 do 2019-10-17 06:00)

00:00-06:00 (BW2019/0388)
(DODR_H18) RON Piła / ul. Masztowa
PR2 (102,5 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-17 00:00 do 2019-10-17 06:00)
PR4 (94,3 [MHz]) Polskie Radio 24 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-17 00:00 do 2019-10-17 06:00)

00:15-03:30 (BS2019/0456)
(DODR_S3V) SLR Kielce / ul. Targowa
MUX R3 (220,352 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-17 00:15 do 2019-10-17 03:30)
Radio Kielce (90,4 [MHz]) Radio Kielce - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" S.A. (od 2019-10-17 00:15 do 2019-10-17 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0369)
(DODR_I52) RTON Poznań / Mosina
MUX4 (594 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-17 00:15 do 2019-10-17 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0397)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 00:15 do 2019-10-17 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0373)
(DODR_I52) RTON Poznań / Mosina
MUX4 (594 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0459)
(DODR_I28) TON Kielce / Sitkówka Nowiny
MUX4 (658 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0417)
(DODR_I37) TON Łódź / Damis
MUX4 (626 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0378)
(DODR_I36) TON Legnica / Zachód
MUX4 (714 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0413)
(DODR_S1F) TON Częstochowa / Błeszno
MUX NTL (594 [MHz]) MUX NTL - NTL RADOMSKO Sp. z o.o. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0418)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

03:00-05:30 (BS2019/0441)
(DODR_S1F) TON Częstochowa / Błeszno
MUX NTL (594 [MHz]) MUX NTL - NTL RADOMSKO Sp. z o.o. (od 2019-10-17 03:00 do 2019-10-17 05:30)
MUX3 (634 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 03:00 do 2019-10-17 05:30)

2019-10-18 (piątek)
00:15-03:30 (BE2019/0499)
(DODR_E2J) SLR Różan / ul. Sienkiewicza 50
MUX1 (626 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX1 (626 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX2 (634 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX2 (634 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX2 (634 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX2 (634 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)
MUX3 (642 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 00:15 do 2019-10-18 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0415)
(DODR_S3U) SLR Busko Zdrój
MUX3 (682 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0500)
(DODR_E2J) SLR Różan / ul. Sienkiewicza 50
MUX1 (626 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX1 (626 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX2 (634 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX2 (634 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX2 (634 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX2 (634 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)
MUX3 (642 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)

2019-10-22 (wtorek)
00:00-06:00 (BN2019/0443)
(DODR_N2V) RTCN Białogard / Sławoborze
PR1 (106 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
PR2 (98,2 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
PR3 (101,5 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio Koszalin (92,5 [MHz]) Radio Koszalin - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie "Radio Koszalin" S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio Szczecin (98,7 [MHz]) Radio Szczecin - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Szczecinie "Radio Szczecin" S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio ZET (104,2 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
RMF FM (96,4 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:00-06:00 (BN2019/0363)
(DODR_N1K) SLR Szymbark
Radio Maryja (102,4 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:00-06:00 (BE2019/0412)
(DODR_R006) RON Skierniewice / Bartniki
Radio Maryja (95,4 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0442)
(DODR_S1Z) SLR Olesno / ul. Leśna
Radio Opole (89,1 [MHz]) Radio Opole - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:00-06:00 (BW2019/0386)
(DODR_W1K) SLR Bolewice
EMAUS (90,4 [MHz]) EMAUS - Archidiecezja Poznańska (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
PR2 (107,7 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio Merkury (102,4 [MHz]) Radio Poznań - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu "Radio Merkury" S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0425)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
PR1 (88 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
PR3 (94,7 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio Kraków (90 [MHz]) Radio Kraków - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio ZET (97,8 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
Radio Złote Przeboje (93,8 [MHz]) Radio Złote Przeboje - Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
RDN Małopolska (101,2 [MHz]) RDN Małopolska - Diecezja Tarnowska (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)
RMF FM (103,2 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:00 do 2019-10-22 06:00)

00:15-03:30 (BW2019/0404)
(DODR_W5Y) TON Głogów / Widziszów
MUX3 (698 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0417)
(DODR_N3C) TON Człuchów / ul. Szkolna
MUX3 (490 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (198,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0501)
(DODR_N7V) TON Włocławek Zazamcze / ul. Szpitalna 30
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0350)
(DODR_N1K) SLR Szymbark
MUX3 (690 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio Maryja (102,4 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0399)
(DODR_R006) RON Skierniewice / Bartniki
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio Maryja (95,4 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0423)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX1 (666 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 (666 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX2 (594 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
PR1 (88 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
PR3 (94,7 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio Kraków (90 [MHz]) Radio Kraków - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio ZET (97,8 [MHz]) Radio ZET - Radio ZET Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio Złote Przeboje (93,8 [MHz]) Radio Złote Przeboje - Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
RDN Małopolska (101,2 [MHz]) RDN Małopolska - Diecezja Tarnowska (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
RMF FM (103,2 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0376)
(DODR_W1K) SLR Bolewice
EMAUS (90,4 [MHz]) EMAUS - Archidiecezja Poznańska (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX3 (522 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
PR2 (107,7 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
Radio Merkury (102,4 [MHz]) Radio Poznań - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu "Radio Merkury" S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0414)
(DODR_R006) RON Skierniewice / Bartniki
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0388)
(DODR_I02) RTON Białystok / Południe
MUX4 (545 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0414)
(DODR_S9R) TON Cieszanów
MUX3 (514 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0366)
(DODR_W1K) SLR Bolewice
MUX3 (522 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0359)
(DODR_I47) TON Olsztyn / MPEC
MUX4 (730 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0418)
(DODR_N3C) TON Człuchów / ul. Szkolna
MUX3 (490 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0421)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX1 (666 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 (666 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TV4, TV6 - Polskie Media S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX2 (594 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (191,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0502)
(DODR_N7V) TON Włocławek Zazamcze / ul. Szpitalna 30
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0343)
(DODR_N1K) SLR Szymbark
MUX3 (690 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX8 (184,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0396)
(DODR_W5Y) TON Głogów / Widziszów
MUX3 (698 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0428)
(DODR_S1Z) SLR Olesno / ul. Leśna
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0445)
(DODR_J36) RON Włocławek
PR2 (93,9 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

03:00-05:30 (BS2019/0453)
(DODR_S1Z) SLR Olesno / ul. Leśna
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 03:00 do 2019-10-22 05:30)
Radio Opole (89,1 [MHz]) Radio Opole - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A. (od 2019-10-22 03:00 do 2019-10-22 05:30)

2019-10-23 (środa)
00:00-06:00 (BN2019/0441)
(DODR_I65) RTON Toruń / Grębocin Cergia
PR2 (89,7 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-23 00:00 do 2019-10-23 06:00)

00:00-06:00 (BN2019/0348)
(DODR_N1L) SLR Wojsk / Borsk
Radio Gdańsk (107 [MHz]) Radio Gdańsk - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku "Radio Gdańsk" S.A. (od 2019-10-23 00:00 do 2019-10-23 06:00)

00:00-06:00 (BE2019/0421)
(DODR_E2G) SLR Makarki
Radio Białystok (104,1 [MHz]) Radio Białystok - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Białymstoku "Radio Białystok" S.A. (od 2019-10-23 00:00 do 2019-10-23 06:00)

00:00-06:00 (BS2019/0427)
(DODR_J08) RON Gorlice / EC
Radio Kraków (97,4 [MHz]) Radio Kraków - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. (od 2019-10-23 00:00 do 2019-10-23 06:00)

00:15-03:30 (BE2019/0396)
(DODR_E2E) SLR Kazimierz Dolny / Góry I
MUX3 (490 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0366)
(DODR_N1L) SLR Wojsk / Borsk
Radio Gdańsk (107 [MHz]) Radio Gdańsk - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku "Radio Gdańsk" S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0387)
(DODR_E2G) SLR Makarki
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)
Radio Białystok (104,1 [MHz]) Radio Białystok - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Białymstoku "Radio Białystok" S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0393)
(DODR_E2G) SLR Makarki
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0422)
(DODR_I12) TON Częstochowa / Kłobuck
MUX4 (666 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0410)
(DODR_E2E) SLR Kazimierz Dolny / Góry I
MUX3 (490 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0386)
(DODR_E5V) SLR Moszna Parcela 49a
MUX4 (602 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0442)
(DODR_I65) RTON Toruń / Grębocin Cergia
MUX3 (594 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)
MUX4 (618 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) TVP Sport HD i TVP Rozrywka - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

2019-10-24 (czwartek)
00:00-06:00 (BS2019/0552)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX R3 (220,352 [MHz]) MUX R3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-24 00:00 do 2019-10-24 06:00)

00:00-06:00 (BN2019/0351)
(DODR_N2O) RON Lidzbark Warmiński / ul. Dąbrowskiego
Radio Maryja (106,2 [MHz]) Radio Maryja - Prowincja Warszawska Zgromadzenia O.O. Redemptorystów (od 2019-10-24 00:00 do 2019-10-24 06:00)

00:15-03:30 (BE2019/0423)
(DODR_E6K) TON Łanięta
MUX3 (650 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0419)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 (618 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX4 (554 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0445)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX1 (674 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 (674 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX2 (490 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX2 (490 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX2 (490 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
PR1 (88,3 [MHz]) PR1 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
PR2 (94,5 [MHz]) PR2 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
PR3 (90,3 [MHz]) PR3 - Polskie Radio S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
Radio Opole (103,2 [MHz]) Radio Opole - Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
RMF FM (95,3 [MHz]) RMF FM - Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0449)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX1 (674 [MHz]) ATM Rozrywka - ATM Grupa S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) 8TV - ESKA TV S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) TV TRWAM - Fundacja Lux Veritatis (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) Polo TV - Lemon Records Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) TTV - STAVKA Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) Stopklatka TV - Stopklatka S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) TVP ABC - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 (674 [MHz]) Fokus TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX2 (490 [MHz]) POLSAT, SUPER POLSAT - Telewizja Polsat Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX2 (490 [MHz]) TV PULS, PULS2 - Telewizja PULS Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX2 (490 [MHz]) TVN, TVN7 - TVN S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX3 (578 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0394)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 (618 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX4 (554 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0384)
(DODR_E6K) TON Łanięta
MUX3 (650 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0367)
(DODR_I51) TON Poznań / Karolin
MUX4 (594 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0440)
(DODR_I55) TON Rzeszów / Saria
MUX4 (610 [MHz]) MUX4 - INFO TV FM Sp. z o.o. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

2019-10-25 (piątek)
00:15-03:30 (BE2019/0498)
(DODR_E6I) TON Czyże
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-25 00:15 do 2019-10-25 03:30)
MUX8 (198,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-25 00:15 do 2019-10-25 03:30)
MUX8 (198,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-25 00:15 do 2019-10-25 03:30)
MUX8 (198,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-25 00:15 do 2019-10-25 03:30)
MUX8 (198,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-25 00:15 do 2019-10-25 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0497)
(DODR_E6I) TON Czyże
MUX3 (482 [MHz]) TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-25 01:00 do 2019-10-25 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) NOWA TV - Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. (od 2019-10-25 01:00 do 2019-10-25 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) METRO - Green Content Sp. z o.o. (od 2019-10-25 01:00 do 2019-10-25 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) Zoom TV - TV Spektrum Sp. z o.o. (od 2019-10-25 01:00 do 2019-10-25 06:00)
MUX8 (198,5 [MHz]) WP1 - WP1 Sp. z o.o. (od 2019-10-25 01:00 do 2019-10-25 06:00)