Planowane przerwy konserwacyjne
2019-08-12 (poniedziałek)
08:00-16:00 (BE2019/0341) do 2019-09-27
(DODR_E1D) RTCN Lublin / Piaski
MUX8 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-12 08:00 do 2019-09-27 16:00)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-12 08:00 do 2019-09-27 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-12 08:00 do 2019-09-27 16:00)

09:00-16:00 (BW2019/0331) do 2019-09-27
(DODR_W1A) RTCN Zielona Góra / Jemiołów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-12 09:00 do 2019-09-27 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-12 09:00 do 2019-09-27 16:00)

2019-08-22 (czwartek)
05:30-08:00 (BW2019/0291)
(DODR_W2E) RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 05:30 do 2019-08-22 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 05:30 do 2019-08-22 08:00)

08:00-14:00 (BN2019/0273)
(DODR_N2D) RTON Iława / Kisielice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0285)
(DODR_W2E) RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)

08:00-11:00 (BE2019/0328)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 11:00)

08:00-14:00 (BE2019/0321)
(DODR_EXOR3) TON Łódź / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)

08:00-11:00 (BN2019/0279)
(DODR_N2D) RTON Iława / Kisielice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 11:00)

08:00-14:00 (BE2019/0316)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:00 do 2019-08-22 14:00)

08:30-16:30 (BN2019/0276)
(DODR_N2Y) RTON Koszalin / Góra Chełmska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-22 08:30 do 2019-08-22 16:30)

2019-08-23 (piątek)
00:15-03:30 (BE2019/0299)
(DODR_E1F) RTCN Przysucha / Kozłowiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-23 00:15 do 2019-08-23 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-23 00:15 do 2019-08-23 03:30)

2019-08-27 (wtorek)
00:15-05:30 (BE2019/0330)
(DODR_EXOR3) TON Łódź / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 00:15 do 2019-08-27 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 00:15 do 2019-08-27 05:30)

00:15-05:30 (BE2019/0304)
(DODR_EXOR3) TON Łódź / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 00:15 do 2019-08-27 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 00:15 do 2019-08-27 05:30)

05:30-08:00 (BS2019/0356)
(DODR_S4G) RTON Zakopane / Gubałówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 05:30 do 2019-08-27 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 05:30 do 2019-08-27 08:00)

08:00-14:00 (BW2019/0303)
(DODR_W1J) SLR Poznań / Piątkowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 08:00 do 2019-08-27 14:00)

08:00-11:00 (BS2019/0339)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 08:00 do 2019-08-27 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 08:00 do 2019-08-27 11:00)

08:00-14:00 (BN2019/0275)
(DODR_N2Z) RTON Lębork / Skórowo Nowe
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 08:00 do 2019-08-27 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 08:00 do 2019-08-27 14:00)

09:00-15:00 (BS2019/0340)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 09:00 do 2019-08-27 15:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 09:00 do 2019-08-27 15:00)

10:00-16:00 (BS2019/0345)
(DODR_S9N) TON Sandomierz / ul. Mokoszyńska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 10:00 do 2019-08-27 16:00)

10:00-17:00 (BS2019/0355)
(DODR_S4G) RTON Zakopane / Gubałówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 10:00 do 2019-08-27 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-27 10:00 do 2019-08-27 17:00)

2019-08-28 (środa)
00:15-03:30 (BW2019/0287)
(DODR_W2F) RTON Wałbrzych / Chełmiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 00:15 do 2019-08-28 03:30)

03:00-05:30 (BW2019/0312)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 03:00 do 2019-08-28 05:30)

05:30-08:00 (BE2019/0297)
(DODR_E1N) RCN Warszawa / Raszyn
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 05:30 do 2019-08-28 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 05:30 do 2019-08-28 08:00)

08:00-14:00 (BE2019/0314)
(DODR_E1N) RCN Warszawa / Raszyn
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 08:00 do 2019-08-28 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 08:00 do 2019-08-28 14:00)

08:00-14:00 (BS2019/0351)
(DODR_S4H) SLR Kraków / Krzemionki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 08:00 do 2019-08-28 14:00)

08:00-11:00 (BS2019/0335)
(DODR_S4H) SLR Kraków / Krzemionki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 08:00 do 2019-08-28 11:00)

09:00-17:00 (BN2019/0266)
(DODR_N2V) RTCN Białogard / Sławoborze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 09:00 do 2019-08-28 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-28 09:00 do 2019-08-28 17:00)

2019-08-29 (czwartek)
03:00-05:30 (BW2019/0294)
(DODR_W1Y) RTCN Żagań / Wichów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 03:00 do 2019-08-29 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 03:00 do 2019-08-29 05:30)

05:30-08:00 (BS2019/0346)
(DODR_S4D) RTON Rabka / Luboń Wielki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 05:30 do 2019-08-29 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 05:30 do 2019-08-29 08:00)

08:00-11:00 (BN2019/0274)
(DODR_N3E) EKSP Grzywacz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 11:00)

08:00-14:00 (BE2019/0301)
(DODR_E1H) RTCN Suwałki / Krzemianucha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0297)
(DODR_W5T) RTCN Gniezno / Chojna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 14:00)

08:00-14:00 (BE2019/0323)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 14:00)

08:00-11:00 (BE2019/0320)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 11:00)

08:00-11:00 (BE2019/0326)
(DODR_E1H) RTCN Suwałki / Krzemianucha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 08:00 do 2019-08-29 11:00)

09:00-15:00 (BN2019/0260)
(DODR_N3E) EKSP Grzywacz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 09:00 do 2019-08-29 15:00)

10:00-17:00 (BS2019/0362)
(DODR_S4D) RTON Rabka / Luboń Wielki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 10:00 do 2019-08-29 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-29 10:00 do 2019-08-29 17:00)

2019-08-30 (piątek)
00:00-05:00 (BN2019/0416)
(DODR_N2X) RTON Słupsk / ul. Banacha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-08-30 00:00 do 2019-08-30 05:00)

2019-09-03 (wtorek)
00:15-03:30 (BW2019/0346)
(DODR_W1E) RTCN Konin / Żółwieniec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 00:15 do 2019-09-03 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 00:15 do 2019-09-03 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0376)
(DODR_E1G) RTCN Siedlce / Łosice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 00:15 do 2019-09-03 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 00:15 do 2019-09-03 03:30)

05:30-08:00 (BS2019/0411)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 05:30 do 2019-09-03 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 05:30 do 2019-09-03 08:00)

08:00-14:00 (BE2019/0363)
(DODR_E1I) RTCN Warszawa / PKiN
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 14:00)

08:00-14:00 (BE2019/0353)
(DODR_E3K) TSR Ostrów Mazowiecka / Podborze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 14:00)

08:00-11:00 (BE2019/0357)
(DODR_E1I) RTCN Warszawa / PKiN
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 11:00)

08:00-11:00 (BS2019/0381)
(DODR_S1A) RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 11:00)

08:00-14:00 (BN2019/0315)
(DODR_N1C) RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 08:00 do 2019-09-03 14:00)

09:00-15:00 (BS2019/0387)
(DODR_S1A) RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 09:00 do 2019-09-03 15:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 09:00 do 2019-09-03 15:00)

10:00-17:00 (BS2019/0395)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 10:00 do 2019-09-03 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-03 10:00 do 2019-09-03 17:00)

2019-09-04 (środa)
00:15-03:30 (BW2019/0357)
(DODR_W2J) RTON Wrocław / Żórawina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 00:15 do 2019-09-04 03:30)

08:00-14:00 (BW2019/0351)
(DODR_W1D) RTCN Kalisz / Mikstat
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0341)
(DODR_W1Y) RTCN Żagań / Wichów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)

08:00-11:00 (BS2019/0398)
(DODR_S3Z) RTCN Leżajsk / Giedlarowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 11:00)

08:00-11:00 (BN2019/0313)
(DODR_N2X) RTON Słupsk / ul. Banacha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 11:00)

08:00-14:00 (BS2019/0386)
(DODR_S4A) RTCN Kraków / Chorągwica
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)

08:00-11:00 (BS2019/0382)
(DODR_S4A) RTCN Kraków / Chorągwica
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 11:00)

08:00-14:00 (BE2019/0354)
(DODR_E1B) RTCN Dęblin / Ryki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 08:00 do 2019-09-04 14:00)

09:00-15:00 (BN2019/0305)
(DODR_N2X) RTON Słupsk / ul. Banacha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 09:00 do 2019-09-04 15:00)

10:00-16:00 (BS2019/0409)
(DODR_S3Z) RTCN Leżajsk / Giedlarowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 10:00 do 2019-09-04 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-04 10:00 do 2019-09-04 16:00)

2019-09-05 (czwartek)
00:15-05:30 (BN2019/0335)
(DODR_N1A) RTON Gdańsk / Jaśkowa Kopa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-05 00:15 do 2019-09-05 05:30)

08:00-14:00 (BN2019/0307)
(DODR_N2K) RTCN Giżycko / Miłki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-05 08:00 do 2019-09-05 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-05 08:00 do 2019-09-05 14:00)

08:00-11:00 (BN2019/0321)
(DODR_N2K) RTCN Giżycko / Miłki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-05 08:00 do 2019-09-05 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-05 08:00 do 2019-09-05 11:00)

2019-09-06 (piątek)
00:15-05:30 (BE2019/0378)
(DODR_E1O) RON Radom / ul. Przytycka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 05:30)

00:15-03:30 (BE2019/0375)
(DODR_E1B) RTCN Dęblin / Ryki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 03:30)

00:15-05:30 (BE2019/0348)
(DODR_E1O) RON Radom / ul. Przytycka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 05:30)

00:15-03:30 (BE2019/0358)
(DODR_E1E) RTCN Płock / Rachocin
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-06 00:15 do 2019-09-06 03:30)

2019-09-10 (wtorek)
00:15-05:30 (BN2019/0306)
(DODR_N2D) RTON Iława / Kisielice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 00:15 do 2019-09-10 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 00:15 do 2019-09-10 05:30)

05:30-08:00 (BS2019/0394)
(DODR_S4F) RTON Tarnów / g. Św. Marcina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 05:30 do 2019-09-10 08:00)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 05:30 do 2019-09-10 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 05:30 do 2019-09-10 08:00)

05:30-08:00 (BS2019/0388)
(DODR_S3T) RTCN Kielce / Święty Krzyż
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 05:30 do 2019-09-10 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 05:30 do 2019-09-10 08:00)

08:00-14:00 (BS2019/0410)
(DODR_S3T) RTCN Kielce / Święty Krzyż
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 08:00 do 2019-09-10 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 08:00 do 2019-09-10 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0339)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 08:00 do 2019-09-10 14:00)

08:30-16:30 (BN2019/0318)
(DODR_N2U) RTCN Koszalin / Gołogóra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 08:30 do 2019-09-10 16:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 08:30 do 2019-09-10 16:30)

09:00-15:00 (BS2019/0401)
(DODR_S9S) TON Zabrze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 09:00 do 2019-09-10 15:00)

10:00-17:00 (BS2019/0403)
(DODR_S4F) RTON Tarnów / g. Św. Marcina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 10:00 do 2019-09-10 17:00)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 10:00 do 2019-09-10 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-10 10:00 do 2019-09-10 17:00)

2019-09-11 (środa)
08:00-11:00 (BE2019/0371)
(DODR_E1J) RTCN Zamość / Tarnawatka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 08:00 do 2019-09-11 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 08:00 do 2019-09-11 11:00)

08:00-11:00 (BS2019/0404)
(DODR_S1B) RTCN Katowice / Kosztowy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 08:00 do 2019-09-11 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 08:00 do 2019-09-11 11:00)

09:00-15:00 (BS2019/0397)
(DODR_S1B) RTCN Katowice / Kosztowy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 09:00 do 2019-09-11 15:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 09:00 do 2019-09-11 15:00)

10:00-16:00 (BE2019/0350)
(DODR_E1J) RTCN Zamość / Tarnawatka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 10:00 do 2019-09-11 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-11 10:00 do 2019-09-11 16:00)

2019-09-12 (czwartek)
00:15-03:30 (BW2019/0347)
(DODR_W2D) RTCN Wrocław / Ślęża
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 00:15 do 2019-09-12 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 00:15 do 2019-09-12 03:30)

05:30-08:00 (BS2019/0396)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 05:30 do 2019-09-12 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 05:30 do 2019-09-12 08:00)

05:30-08:00 (BS2019/0383)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 05:30 do 2019-09-12 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 05:30 do 2019-09-12 08:00)

08:00-14:00 (BE2019/0373)
(DODR_E1G) RTCN Siedlce / Łosice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 08:00 do 2019-09-12 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 08:00 do 2019-09-12 14:00)

10:00-17:00 (BS2019/0376)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 10:00 do 2019-09-12 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 10:00 do 2019-09-12 17:00)

10:00-17:00 (BS2019/0384)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 10:00 do 2019-09-12 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-12 10:00 do 2019-09-12 17:00)

2019-09-18 (środa)
00:15-05:30 (BN2019/0333)
(DODR_N1B) RTCN Gdańsk / Chwaszczyno
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 00:15 do 2019-09-18 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 00:15 do 2019-09-18 05:30)

00:15-05:30 (BN2019/0312)
(DODR_N1B) RTCN Gdańsk / Chwaszczyno
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 00:15 do 2019-09-18 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 00:15 do 2019-09-18 05:30)

08:00-14:00 (BW2019/0337)
(DODR_W1I) RON Gorzów Wielkopolski / ul. Podmiejska Boczna 21
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0336)
(DODR_W1E) RTCN Konin / Żółwieniec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)

08:00-11:00 (BS2019/0405)
(DODR_S4B) RTCN Przemyśl / Tatarska Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 11:00)

08:00-14:00 (BW2019/0348)
(DODR_W2J) RTON Wrocław / Żórawina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)

08:00-14:00 (BN2019/0331)
(DODR_N7S) TON Brodnica / Kruszynki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)

08:00-14:00 (BE2019/0372)
(DODR_E1D) RTCN Lublin / Piaski
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 08:00 do 2019-09-18 14:00)

09:00-17:00 (BN2019/0308)
(DODR_N2T) RTCN Szczecin / Kołowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 09:00 do 2019-09-18 17:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 09:00 do 2019-09-18 17:00)

10:00-16:00 (BS2019/0402)
(DODR_S4B) RTCN Przemyśl / Tatarska Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 10:00 do 2019-09-18 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-18 10:00 do 2019-09-18 16:00)

2019-09-19 (czwartek)
05:30-08:00 (BS2019/0408)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 05:30 do 2019-09-19 08:00)

08:00-14:00 (BE2019/0346)
(DODR_E1A) RTCN Białystok / Krynice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 08:00 do 2019-09-19 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 08:00 do 2019-09-19 14:00)

09:00-17:00 (BN2019/0330)
(DODR_N3D) RSN Szczecin / Warszewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 09:00 do 2019-09-19 17:00)

09:00-15:00 (BS2019/0391)
(DODR_S2S) TSR Racibórz / ul. Cmentarna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 09:00 do 2019-09-19 15:00)

10:00-17:00 (BS2019/0389)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-19 10:00 do 2019-09-19 17:00)

2019-09-20 (piątek)
00:15-05:30 (BE2019/0367)
(DODR_E1D) RTCN Lublin / Piaski
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-20 00:15 do 2019-09-20 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-20 00:15 do 2019-09-20 05:30)

00:15-05:30 (BE2019/0381)
(DODR_E1D) RTCN Lublin / Piaski
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-20 00:15 do 2019-09-20 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-20 00:15 do 2019-09-20 05:30)

2019-09-24 (wtorek)
00:15-03:30 (BE2019/0369)
(DODR_E1A) RTCN Białystok / Krynice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 00:15 do 2019-09-24 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 00:15 do 2019-09-24 03:30)

05:30-08:00 (BN2019/0320)
(DODR_N2L) RTCN Olsztyn / Pieczewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 05:30 do 2019-09-24 08:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 05:30 do 2019-09-24 08:00)

08:00-14:00 (BW2019/0350)
(DODR_W1C) RTCN Piła / Rusinowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 14:00)

08:00-11:00 (BW2019/0356)
(DODR_W4M) TSR Kamieńsk / Zwałowisko
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 11:00)

08:00-14:00 (BN2019/0337)
(DODR_N2L) RTCN Olsztyn / Pieczewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0342)
(DODR_W4M) TSR Kamieńsk / Zwałowisko
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 08:00 do 2019-09-24 14:00)

09:00-15:00 (BS2019/0407)
(DODR_S9M) TON Wierzbica Górna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 09:00 do 2019-09-24 15:00)

10:00-16:00 (BN2019/0328)
(DODR_N3A) RTON Świnoujście / ul. Chrobrego
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 10:00 do 2019-09-24 16:00)

10:00-17:00 (BS2019/0385)
(DODR_S3G) TSR Żywiec / g. Grojec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-24 10:00 do 2019-09-24 17:00)

2019-09-25 (środa)
08:00-11:00 (BS2019/0412)
(DODR_S4C) RTCN Rzeszów / Sucha Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 11:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 11:00)

08:00-14:00 (BW2019/0359)
(DODR_W2D) RTCN Wrocław / Ślęża
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)

08:00-14:00 (BE2019/0345)
(DODR_E1E) RTCN Płock / Rachocin
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0365)
(DODR_W1B) RTCN Poznań / Śrem
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 08:00 do 2019-09-25 14:00)

10:00-16:00 (BS2019/0378)
(DODR_S4C) RTCN Rzeszów / Sucha Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 10:00 do 2019-09-25 16:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-25 10:00 do 2019-09-25 16:00)

2019-09-26 (czwartek)
08:00-14:00 (BE2019/0362)
(DODR_E1C) RTCN Lublin / Boży Dar
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 14:00)

08:00-14:00 (BW2019/0349)
(DODR_W1A) RTCN Zielona Góra / Jemiołów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 14:00)

08:00-14:00 (BN2019/0310)
(DODR_N1B) RTCN Gdańsk / Chwaszczyno
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 14:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 14:00)

08:00-11:00 (BE2019/0360)
(DODR_E1C) RTCN Lublin / Boży Dar
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-09-26 08:00 do 2019-09-26 11:00)

2019-10-08 (wtorek)
00:15-03:30 (BE2019/0383)
(DODR_E6I) TON Czyże
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 00:15 do 2019-10-08 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0431)
(DODR_S4D) RTON Rabka / Luboń Wielki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 00:15 do 2019-10-08 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 00:15 do 2019-10-08 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0389)
(DODR_E6I) TON Czyże
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 01:00 do 2019-10-08 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0462)
(DODR_S4D) RTON Rabka / Luboń Wielki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 01:00 do 2019-10-08 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-08 01:00 do 2019-10-08 06:00)

2019-10-09 (środa)
00:15-03:30 (BW2019/0382)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-09 00:15 do 2019-10-09 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0424)
(DODR_N7V) TON Włocławek Zazamcze / ul. Szpitalna 30
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-09 00:15 do 2019-10-09 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0405)
(DODR_W1H) RTON Zielona Góra / ul. Ptasia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-09 01:00 do 2019-10-09 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0403)
(DODR_N7V) TON Włocławek Zazamcze / ul. Szpitalna 30
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-09 01:00 do 2019-10-09 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0354)
(DODR_I65) RTON Toruń / Grębocin Cergia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-09 01:00 do 2019-10-09 06:00)

2019-10-10 (czwartek)
00:15-03:30 (BE2019/0420)
(DODR_E2J) SLR Różan / ul. Sienkiewicza 50
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-10 00:15 do 2019-10-10 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-10 00:15 do 2019-10-10 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0401)
(DODR_E2J) SLR Różan / ul. Sienkiewicza 50
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-10 01:00 do 2019-10-10 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-10 01:00 do 2019-10-10 06:00)

2019-10-11 (piątek)
00:15-05:30 (BN2019/0352)
(DODR_N2L) RTCN Olsztyn / Pieczewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-11 00:15 do 2019-10-11 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-11 00:15 do 2019-10-11 05:30)

2019-10-15 (wtorek)
00:15-03:30 (BS2019/0460)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0357)
(DODR_N1M) SLR Bydgoszcz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0446)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0393)
(DODR_W2I) RTON Kudowa / Góra Parkowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 00:15 do 2019-10-15 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0394)
(DODR_W2I) RTON Kudowa / Góra Parkowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0375)
(DODR_W5Z) TON Damasławek
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0433)
(DODR_S6Y) TSR Gorlice / Maślana Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0420)
(DODR_S1D) RTON Wisła / Skrzyczne
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0362)
(DODR_N1M) SLR Bydgoszcz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-15 01:00 do 2019-10-15 06:00)

2019-10-16 (środa)
00:15-03:30 (BN2019/0345)
(DODR_N2V) RTCN Białogard / Sławoborze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0438)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0450)
(DODR_S2G) SLR Szyndzielnia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 00:15 do 2019-10-16 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0454)
(DODR_S4W) TSR Krynica / g. Jaworzyna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0444)
(DODR_S2G) SLR Szyndzielnia
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-16 01:00 do 2019-10-16 06:00)

2019-10-17 (czwartek)
00:15-03:30 (BE2019/0397)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 00:15 do 2019-10-17 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0413)
(DODR_S1F) TON Częstochowa / Błeszno
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0418)
(DODR_E6F) TON Turośl
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 01:00 do 2019-10-17 06:00)

03:00-05:30 (BS2019/0441)
(DODR_S1F) TON Częstochowa / Błeszno
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-17 03:00 do 2019-10-17 05:30)

2019-10-18 (piątek)
01:00-06:00 (BS2019/0415)
(DODR_S3U) SLR Busko Zdrój
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-18 01:00 do 2019-10-18 06:00)

2019-10-21 (poniedziałek)
00:15-03:30 (BN2019/0353)
(DODR_N3C) TON Człuchów / ul. Szkolna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-21 00:15 do 2019-10-21 03:30)

01:00-06:00 (BN2019/0367)
(DODR_N3C) TON Człuchów / ul. Szkolna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-21 01:00 do 2019-10-21 06:00)

2019-10-22 (wtorek)
00:15-03:30 (BS2019/0423)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0376)
(DODR_W1K) SLR Bolewice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0404)
(DODR_W5Y) TON Głogów / Widziszów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0350)
(DODR_N1K) SLR Szymbark
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 00:15 do 2019-10-22 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0366)
(DODR_W1K) SLR Bolewice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0421)
(DODR_S6Z) RTON Szczawnica / g. Przehyba
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0396)
(DODR_W5Y) TON Głogów / Widziszów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0343)
(DODR_N1K) SLR Szymbark
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0428)
(DODR_S1Z) SLR Olesno / ul. Leśna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0414)
(DODR_S9R) TON Cieszanów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 01:00 do 2019-10-22 06:00)

03:00-05:30 (BS2019/0453)
(DODR_S1Z) SLR Olesno / ul. Leśna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-22 03:00 do 2019-10-22 05:30)

2019-10-23 (środa)
00:15-03:30 (BE2019/0396)
(DODR_E2E) SLR Kazimierz Dolny / Góry I
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0387)
(DODR_E2G) SLR Makarki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 00:15 do 2019-10-23 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0410)
(DODR_E2E) SLR Kazimierz Dolny / Góry I
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0393)
(DODR_E2G) SLR Makarki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-23 01:00 do 2019-10-23 06:00)

2019-10-24 (czwartek)
00:15-03:30 (BE2019/0419)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0423)
(DODR_E6K) TON Łanięta
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0445)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 00:15 do 2019-10-24 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0394)
(DODR_E6J) TON Płock / Radziwie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0449)
(DODR_S1C) RTCN Opole / Chrzelice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0384)
(DODR_E6K) TON Łanięta
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-24 01:00 do 2019-10-24 06:00)

2019-10-29 (wtorek)
00:15-03:30 (BS2019/0430)
(DODR_S4G) RTON Zakopane / Gubałówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 00:15 do 2019-10-29 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 00:15 do 2019-10-29 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0455)
(DODR_S9B) TON Tarnobrzeg / Machów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 00:15 do 2019-10-29 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 00:15 do 2019-10-29 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0406)
(DODR_W1L) SLR Kalisz / Chełmce
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 00:15 do 2019-10-29 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0443)
(DODR_S4G) RTON Zakopane / Gubałówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0399)
(DODR_W1L) SLR Kalisz / Chełmce
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0374)
(DODR_W1C) RTCN Piła / Rusinowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0419)
(DODR_S9B) TON Tarnobrzeg / Machów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 01:00 do 2019-10-29 06:00)

03:00-05:30 (BW2019/0398)
(DODR_W1C) RTCN Piła / Rusinowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 03:00 do 2019-10-29 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-29 03:00 do 2019-10-29 05:30)

2019-10-30 (środa)
00:15-03:30 (BE2019/0400)
(DODR_E1X) SLR Chruszczewka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 00:15 do 2019-10-30 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 00:15 do 2019-10-30 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0457)
(DODR_S9N) TON Sandomierz / ul. Mokoszyńska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0365)
(DODR_I15) TON Gdańsk / Wejherowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0370)
(DODR_W6A) TON Dobiegniew
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0381)
(DODR_W2P) SLR Legnica / ul. Piastowska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0411)
(DODR_E1X) SLR Chruszczewka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-10-30 01:00 do 2019-10-30 06:00)

2019-11-05 (wtorek)
00:15-03:30 (BE2019/0425)
(DODR_E3G) TON Łomża / Szosa Zambrowska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 00:15 do 2019-11-05 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 00:15 do 2019-11-05 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0463)
(DODR_E1O) RON Radom / ul. Przytycka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 00:15 do 2019-11-05 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0462)
(DODR_E3G) TON Łomża / Szosa Zambrowska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 01:00 do 2019-11-05 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 01:00 do 2019-11-05 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0427)
(DODR_E1O) RON Radom / ul. Przytycka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-05 01:00 do 2019-11-05 06:00)

2019-11-06 (środa)
00:15-03:30 (BN2019/0411)
(DODR_N1G) RkCN Gdynia / Oksywie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0472)
(DODR_S4E) RTON Rzeszów / Baranówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0475)
(DODR_S4A) RTCN Kraków / Chorągwica
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0372)
(DODR_N2U) RTCN Koszalin / Gołogóra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0426)
(DODR_W1I) RON Gorzów Wielkopolski / ul. Podmiejska Boczna 21
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0432)
(DODR_W1J) SLR Poznań / Piątkowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 00:15 do 2019-11-06 03:30)

01:00-06:00 (BN2019/0399)
(DODR_N1G) RkCN Gdynia / Oksywie
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0407)
(DODR_N2U) RTCN Koszalin / Gołogóra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0443)
(DODR_W1J) SLR Poznań / Piątkowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0491)
(DODR_S4E) RTON Rzeszów / Baranówka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0412)
(DODR_W1I) RON Gorzów Wielkopolski / ul. Podmiejska Boczna 21
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-06 01:00 do 2019-11-06 06:00)

2019-11-07 (czwartek)
00:15-03:30 (BW2019/0439)
(DODR_W1A) RTCN Zielona Góra / Jemiołów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0371)
(DODR_N1D) RTON Elbląg / Jagodnik
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0414)
(DODR_N2M) RON Mrągowo / ul. Spacerowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0405)
(DODR_N3D) RSN Szczecin / Warszewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0478)
(DODR_S3Y) SLR Dobromierz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 00:15 do 2019-11-07 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0469)
(DODR_S3Y) SLR Dobromierz
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0403)
(DODR_N2M) RON Mrągowo / ul. Spacerowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0404)
(DODR_N1D) RTON Elbląg / Jagodnik
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0413)
(DODR_N3D) RSN Szczecin / Warszewo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0430)
(DODR_W1A) RTCN Zielona Góra / Jemiołów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-07 01:00 do 2019-11-07 06:00)

2019-11-08 (piątek)
00:15-03:30 (BS2019/0497)
(DODR_I27) RTON Kielce / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 00:15 do 2019-11-08 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0469)
(DODR_E1G) RTCN Siedlce / Łosice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 00:15 do 2019-11-08 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 00:15 do 2019-11-08 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0406)
(DODR_N2T) RTCN Szczecin / Kołowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 00:15 do 2019-11-08 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 00:15 do 2019-11-08 03:30)

01:00-06:00 (BN2019/0378)
(DODR_N2T) RTCN Szczecin / Kołowo
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 01:00 do 2019-11-08 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 01:00 do 2019-11-08 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0465)
(DODR_I27) RTON Kielce / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-08 01:00 do 2019-11-08 06:00)

2019-11-13 (środa)
00:15-03:30 (BN2019/0400)
(DODR_N2X) RTON Słupsk / ul. Banacha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 00:15 do 2019-11-13 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0415)
(DODR_W2H) RTON Lubań / Nowa Karczma
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 00:15 do 2019-11-13 03:30)

01:00-06:00 (BW2019/0410)
(DODR_W2H) RTON Lubań / Nowa Karczma
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 01:00 do 2019-11-13 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0468)
(DODR_J23) RTON Ostrołęka / Ławy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 01:00 do 2019-11-13 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 01:00 do 2019-11-13 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0410)
(DODR_N2X) RTON Słupsk / ul. Banacha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-13 01:00 do 2019-11-13 06:00)

2019-11-14 (czwartek)
00:15-03:30 (BS2019/0471)
(DODR_S8Y) RTON Solina / g. Jawor
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 00:15 do 2019-11-14 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 00:15 do 2019-11-14 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0471)
(DODR_E1N) RCN Warszawa / Raszyn
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 00:15 do 2019-11-14 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 00:15 do 2019-11-14 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0389)
(DODR_N3A) RTON Świnoujście / ul. Chrobrego
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 00:15 do 2019-11-14 03:30)

01:00-06:00 (BN2019/0402)
(DODR_N3A) RTON Świnoujście / ul. Chrobrego
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0511)
(DODR_S8Y) RTON Solina / g. Jawor
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0434)
(DODR_E1N) RCN Warszawa / Raszyn
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0479)
(DODR_I26) TON Katowice / Rybnik
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-14 01:00 do 2019-11-14 06:00)

2019-11-19 (wtorek)
00:15-03:30 (BS2019/0505)
(DODR_S4F) RTON Tarnów / g. Św. Marcina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0412)
(DODR_N2Y) RTON Koszalin / Góra Chełmska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0464)
(DODR_E1L) RTON Lublin / ul. Raabego
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0495)
(DODR_S1A) RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 00:15 do 2019-11-19 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0502)
(DODR_S4F) RTON Tarnów / g. Św. Marcina
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0503)
(DODR_S1A) RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0394)
(DODR_N2Y) RTON Koszalin / Góra Chełmska
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0426)
(DODR_E1L) RTON Lublin / ul. Raabego
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-19 01:00 do 2019-11-19 06:00)

2019-11-20 (środa)
00:15-03:30 (BN2019/0383)
(DODR_N1A) RTON Gdańsk / Jaśkowa Kopa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0423)
(DODR_W2G) RTON Kłodzko / Czarna Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)

00:15-03:30 (BN2019/0385)
(DODR_N2D) RTON Iława / Kisielice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0501)
(DODR_S3Z) RTCN Leżajsk / Giedlarowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0433)
(DODR_W1Y) RTCN Żagań / Wichów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 00:15 do 2019-11-20 03:30)

01:00-06:00 (BN2019/0395)
(DODR_N2D) RTON Iława / Kisielice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0493)
(DODR_S3Z) RTCN Leżajsk / Giedlarowa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0438)
(DODR_W1Y) RTCN Żagań / Wichów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0397)
(DODR_N1A) RTON Gdańsk / Jaśkowa Kopa
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0413)
(DODR_W2G) RTON Kłodzko / Czarna Góra
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0509)
(DODR_S4A) RTCN Kraków / Chorągwica
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-20 01:00 do 2019-11-20 06:00)

2019-11-21 (czwartek)
00:00-06:00 (BS2019/0137)
(DODR_S1B) RTCN Katowice / Kosztowy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX8 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:00 do 2019-11-21 06:00)

00:15-05:30 (BS2019/0138)
(DODR_S1B) RTCN Katowice / Kosztowy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)
MUX8 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)

00:15-03:30 (BN2019/0377)
(DODR_N2Z) RTON Lębork / Skórowo Nowe
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0449)
(DODR_EXOR3) TON Łódź / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)

00:15-05:30 (BW2019/0442)
(DODR_W1Y) RTCN Żagań / Wichów
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 05:30)

00:15-03:30 (BW2019/0417)
(DODR_W5T) RTCN Gniezno / Chojna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0452)
(DODR_E1I) RTCN Warszawa / PKiN
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 00:15 do 2019-11-21 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0438)
(DODR_E1I) RTCN Warszawa / PKiN
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0408)
(DODR_W5T) RTCN Gniezno / Chojna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0435)
(DODR_EXOR3) TON Łódź / EC
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0467)
(DODR_E1G) RTCN Siedlce / Łosice
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0415)
(DODR_N2Z) RTON Lębork / Skórowo Nowe
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-21 01:00 do 2019-11-21 06:00)

2019-11-22 (piątek)
00:15-03:30 (BE2019/0460)
(DODR_J23) RTON Ostrołęka / Ławy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-22 00:15 do 2019-11-22 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-22 00:15 do 2019-11-22 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0474)
(DODR_S9M) TON Wierzbica Górna
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-22 01:00 do 2019-11-22 06:00)

2019-11-26 (wtorek)
00:15-03:30 (BE2019/0431)
(DODR_E1F) RTCN Przysucha / Kozłowiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 03:30)

00:15-05:30 (BS2019/0141)
(DODR_S1B) RTCN Katowice / Kosztowy
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 05:30)
MUX8 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 05:30)
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 00:15 do 2019-11-26 05:30)

01:00-06:00 (BE2019/0428)
(DODR_E1E) RTCN Płock / Rachocin
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 01:00 do 2019-11-26 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 01:00 do 2019-11-26 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0444)
(DODR_E1F) RTCN Przysucha / Kozłowiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 01:00 do 2019-11-26 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-26 01:00 do 2019-11-26 06:00)

2019-11-27 (środa)
00:15-03:30 (BW2019/0436)
(DODR_W2F) RTON Wałbrzych / Chełmiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0448)
(DODR_E1H) RTCN Suwałki / Krzemianucha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)

00:15-03:30 (BE2019/0437)
(DODR_E1J) RTCN Zamość / Tarnawatka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)

00:15-03:30 (BS2019/0488)
(DODR_S4H) SLR Kraków / Krzemionki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)

00:15-03:30 (BW2019/0420)
(DODR_W1D) RTCN Kalisz / Mikstat
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 00:15 do 2019-11-27 03:30)

01:00-06:00 (BS2019/0477)
(DODR_S4H) SLR Kraków / Krzemionki
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0441)
(DODR_E1J) RTCN Zamość / Tarnawatka
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BS2019/0507)
(DODR_S1Y) SLR Opole / Korfantego
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BE2019/0461)
(DODR_E1H) RTCN Suwałki / Krzemianucha
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0437)
(DODR_W2F) RTON Wałbrzych / Chełmiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BW2019/0424)
(DODR_W1D) RTCN Kalisz / Mikstat
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0386)
(DODR_N2V) RTCN Białogard / Sławoborze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 01:00 do 2019-11-27 06:00)

03:00-05:30 (BS2019/0508)
(DODR_S1Y) SLR Opole / Korfantego
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-27 03:00 do 2019-11-27 05:30)

2019-11-28 (czwartek)
00:15-05:30 (BE2019/0470)
(DODR_E1I) RTCN Warszawa / PKiN
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 00:15 do 2019-11-28 05:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 00:15 do 2019-11-28 05:30)

00:15-03:30 (BN2019/0393)
(DODR_N1C) RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 00:15 do 2019-11-28 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 00:15 do 2019-11-28 03:30)

01:00-06:00 (BE2019/0439)
(DODR_E3K) TSR Ostrów Mazowiecka / Podborze
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 01:00 do 2019-11-28 06:00)

01:00-06:00 (BN2019/0381)
(DODR_N1C) RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 01:00 do 2019-11-28 06:00)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-28 01:00 do 2019-11-28 06:00)

2019-11-29 (piątek)
00:15-03:30 (BE2019/0429)
(DODR_E1E) RTCN Płock / Rachocin
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-29 00:15 do 2019-11-29 03:30)
MUX1 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-29 00:15 do 2019-11-29 03:30)

00:15-05:30 (BE2019/0472)
(DODR_E1C) RTCN Lublin / Boży Dar
MUX3 - Telewizja Polska S.A. (od 2019-11-29 00:15 do 2019-11-29 05:30)